Møbleret pæn 2 vær. stuelejlighed til leje med en attraktiv månedlig husleje på 9.500 kr + forbrug.
Godt indrettet to værelses stuelejlighed med rummelig entré med god plads til overtøj. Dejlig hyggelig stue. Fint køkken. Godt soveværelse med skabsarrangement. Pænt lyst badeværelse med vaskesøjle.
Tæt ved Nuussuaq-fodboldbanen.
Depositum svarende til 3 måneders husleje
Ledig pr. 01-05-2026.
Lejekontrakten vil være uopsigelig i minimum 2 år
Udlejes til offentlige institutioner eller private virksomheder.
Nigerleq 9A, Stue. TH., 3905 Nuussuaq
| Sagsnummer | 3574 |
| Ejendomstype | Ejerlejlighed |
| Boligareal | 55 m2 |
| Rum | 2 |
| Byggeår/ombygget | 1986 / |
| Depositum | 28.500 kr. |
| Månedlig leje | 9.500 kr. |
| Mdl. A/C forbrug i alt | 1.250 kr. |
| Ledig pr. | 01.05.2026 |

Skriv til Bent Nielsen