Rummelig familievilla - en bolig der skal opleves
Velkommen til en rummelig og velindrettet villa beliggende i et attraktivt og særledes børnevenlig område. Her får I en bolig med god plads til familien - et hjem der mærkes, så snart man træder ind.
Villaen byder på en god og funktionel indretning med hele 5 soveværelser, hvilket giver rig mulighed for både familieliv, hjemmekontor, gæsteværelser eller hobbyrum. Her plads til både hverdag og samvær.
Villaen rummer desuden to gode badeværelser med toilet, hvilket giver en praktisk og komfortabel hverdag for hele familien.
Til ejendommen hører også en opvarmet garage på 28,4 kvm., som giver gode muligheder for både parkering, værksted eller ekstra opbevaring.
Denne fantastisk villa skal opleves - den skal ses og mærkes.
Udlejes alene til virksomheder eller andre offentlige institutter.
3 måneders depositum.
Ingen husdyrhold.
Akeq 6, 3905 Nuussuaq
| Sagsnummer | 3658 |
| Ejendomstype | Villa |
| Boligareal | 211 m2 |
| Rum | 7 |
| Byggeår/ombygget | 2013 / |
| Depositum | 129.000 kr. |
| Månedlig leje | 43.000 kr. |

Skriv til Gerda Fleischer